Gündelikçi BuL

Düğün Planlama ☆ Doğum Günü ☆ Kutlama ☆ Eğlence ve Birliktelik Odaklı Organizasyonlar ☆ Festival ☆ Etkinlikler.

Gündelikçi BuL

Kasım 26, 2017 Uncategorized 0

2014 yılında kurulan Gündelikçi BuL, sistemine kayıtlı alanında uzman temizlik profesyonelleri sayesinde ev ve ofislere profesyonel temizlik hizmeti sunmaktadır.

İş alım sürecinde adli sicil kaydı kontrol edilen profesyoneller psikolojik ve kişilik testlerinden geçtikten sonra gerekli eğitimleri alarak sistemimize dahil olurlar.

Gündelikçi BuL, evlerinizde mutlak memnuniyet ve mutluluğu yakalayabilmeniz için “%100 mutluluk politikası” adında bir sistem geliştirmiştir. Bu sistem ile kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına uygun kaliteli çözümleri uygun fiyatlara sağlamayı amaçlıyoruz.

Deneyimli, düzenli eğitimlerden geçen referanslı temizlik profesyonelleri, Gündelikçi BuL çatısı altında evlere hizmet sunmaktadır. Temizlik konusunda deneyimli ve işinde uzman 100’ü aşkın temizlik profesyoneli ve onlarca temizlik firması, Gündelikçi BuL’a gelen talep doğrultusunda sistem üzerinden müşterilerin evleri ve işyerleri ile bir araya gelmektedirler.

Gündelikçi BuL nedir?

Gündelikçi BuL, sistemine kayıtlı Temizlik Profesyonelleri ile ev ve ofislere temizlik hizmeti sunan organizasyon bir platformdur.

Temizlik Profesyonellerine güvenebilir miyim?

Tüm profesyonellerimiz, adli sicil kayıtları incelenmiş , referanslı kişilerden seçilmekte ve yüz yüze yapılan mülakatlar ve düzenli eğitimler sonucunda sistemimize kaydedilmektedir.

Hangi günler çalışıyorsunuz?

Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir