Palyaço

Düğün Planlama ☆ Doğum Günü ☆ Kutlama ☆ Eğlence ve Birliktelik Odaklı Organizasyonlar ☆ Festival ☆ Etkinlikler.

Palyaço ; Profesyonel ekip arkadaşlarımız, kalite anlayışımız ile palyaço kiralama hizmet sunuyoruz.

Palyaço kiralama hizmetini, profesyonel olarak 2012 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize sunuyor. Çocuklarımıza göndermiş olduğumuz palyaçolar tamamen çocuklar ile sağlıklı iletişim kurabilen, eğlendirirken kişisel gelişimlerine destek özellikleri olan profesyonel çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize palyaço kiralama hizmeti sunmadan önce animatör olarak seçtiğimiz çalışmak arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz ve değerlendiriyoruz. Uygun gördüklerimizi görüşmeye davet edip, eğitim programlarımıza davet ediyoruz.

Palyaço kiralama hizmetimizde ekip arkadaşlarımızı seçerken; öncelikle çocuklarla iletişim becerilerine, diksiyonlarına, disiplinli olmasına, çözüm odaklı olmasına, eğlenceli ve dinamik olmasına özen gösteriyoruz. Palyaço kiralama ekibimizde yer alacak animatörleri 1 haftalık eğitim programı uyguluyoruz.

Eğitim programının içeriğinde, sadece sağlıklı çocuklara yönelik bir program uygulanmıyor.

Otizmli ve down sendromlu çocuklarla iletişimle ilgili özel eğitim öğretmenlerinin katıldığı eğitim programı da mevcuttur. Organizasyon esnasında yaşanabilecek kazalara, önlem için ekip arkadaşlarımıza kısa bir ilk yardım eğitimi de veriyoruz. Palyaço Kiralama hizmetimizi talep ettiğiniz zaman, ilk önce size organizasyonla ilgili kısa bir bilgi veriyoruz. Palyaço kiralama hizmetimizden yararlanmak isterseniz rezervasyonunuzu alıyoruz ve organizasyon takip birimimize yönlendiriyoruz. Palyaço kiralama hizmetiniz sisteme işlendiği zaman size mesaj (sms) ile bilgi veriliyor.