Dj BuL

Düğün Planlama ☆ Doğum Günü ☆ Kutlama ☆ Eğlence ve Birliktelik Odaklı Organizasyonlar ☆ Festival ☆ Etkinlikler.

Dj BuL

Haziran 18, 2017 Uncategorized 0

DJ açılımıyla Disk Jockey Müzik akışını kontrol eden, parça seçiminde ve parçalar arası geçişlerde uyum sağlamakla görevli kişi.Djler genellikle bar, vb yerlerde çalışır. Dj’parçayı mixleyerek sunarlar.

Dilediğiniz organizasyonlarda yurt içi ve yurt dışına çıkabilen ekibimiz en iyi saatlerinizi,en iyi müziklerle unutulmaz bir anıya dönüştürecek..   Müziğin ihtiyaç duyulduğu her organizasyonlarda sizlerleyiz..

Örneğin; Düğün, Nişan vb. kutlamalar Before, After partiler Doğum günü kutlamaları Parti organizasyonları Mezuniyet organizasyonları Konferans – Seminer organizasyonları Açılış organizasyonları Fuar, Tanıtım, Stand, Gösteri organizasyonları Ev partileri, Sokak partileri ve aklınıza gelecek.

Tüm Organizasyonlarınızda sizlerleyiz..   Organizasyonların Olmazsa Olmazı Müzik ! Peki ya DJ? Doğru Organizasyon için Doğru DJ! Tüm etkinliklerde müzik çok önemlidir.Kullanılan ekipmanlar,şarkı seçimi,şarkı geçişleri ve performanslar.

Bunu eksiksiz ve tam olarak yapabilecek kişi sadece Profesyonel DJ’dir. Organizasyonunuz müzik içeriyorsa deneyimli alanında uzman ve başarılı bir DJ o organizasyonu üst düzey bir hale getirir. Bütün organizasyonlarınıza özel dj görevlendirilir. Her konsepte , etkinliğe uygun şarkı seçimleri yapılır.

Organizasyon öncesi müzik listesi karşılıklı oluşturulur ve karşı tarafında etkinlikte olmasını istediği tüm müzikler arşivde yer alır,tespitler yapılır.Organizasyonun başından sonuna kadar kitleye yönelik şarkı seçimleri ve geçişleri uygulanır.Geniş bir müzik arşivine sahip DJ kadromuz sizler için Türkiye genelinde göreve hazırdır. Bir DJ’in işi sadece müzik değildir.Kitleyle iletişimi kuvvetli,eğlenceli ve yetenekli olmalıdır. DJ Kiralama , hizmetimizde DJ Ekipmanları , Ses ve Işık Sistemleri’de talebe göre sağlamaktayız.Bünyemizde bulunan ekipmanlar üst düzey ve profesyonel cihazlardır.

Adım adım tüm detaylarıyla DJ kiralama işlemleri iletişim bilgilerimizden bize ulaşın. Organizasyon içeriğini ve tarihleri iletin. Ajans’ımızın bilgi sisteminden tarih ve dj uygunluğu kontrol edilir. Size özel fiyatlandırma yapılır,iletilir. Tüm detaylar konusunda taraflar anlaşmaya vardığında o tarihe kayıt yaptırmak için ön ödeme yapmalısınız.

Ön ödeme alındığına dair iki tarafıda koruma altına almak adına belge verilir. Kalan ödeme organizasyon günü talep edilir. Anlaşılan tarihte DJ’iniz sizinle! Hızlı Fiyat Formu Ad Soyad (gerekli) Telefon (gerekli) Tarih ve Şehir Organizasyon Türü Formu göndermeniz durumunda tarafınıza çok kısa sürede dönüş sağlanıyor.   

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir